Najlepsze edytory fotografii

Najlepsze edytory fotografii

Zdjęcia z efektem WOW

Żeby zabłysnąć w internecie oraz na popularnych portalach społecznościowych musisz się wyróżnić. Łowcy największych ilości lajków w swoich albumach mają ciekawe fotografie o nieszablonowym charakterze. Musisz wiedzieć, że nie tylko perspektywa, ładne otoczenie czy też ładna buzia jest tutaj najważniejsza. Tak naprawdę najbardziej interesujące i kreatywne zdjęcia są zawsze przedmiotem dokładnej obróbki, zastosowania specjalnych efektów oraz filtrów.

Aplikacja do przerabiania zdjęć – plusy

Idealna aplikacja do przerabiania zdjęć zapewni Ci nie tylko różnorodność wyboru efektów, filtrów itp., pomoże również wyszczuplić Twoje ciało, twarz, a nawet wybielić zęby i zmienić kolor włosów. Przerabianie fotografii to we współczesnych czasach norma, a nawet konieczność. Dlatego też powstało mnóstwo programów, które z mało ciekawego zdjęcia potrafią zrobić genialną, artystyczną fotografię.

Plusami, jakie daje aplikacja do przerabiania zdjęć to nie tylko wyżej wspomniane efekty, dzięki takim programom zainstalowanym na naszym telefonie, jesteśmy w stanie przerobić zdjęcie w każdym miejscu i czasie. Programy mają to do siebie, że są bardzo proste w obsłudze, łatwo i szybko można się nimi posługiwać. Dostępność oraz różnorodność na rynku jest powalająca. Jak wybrać najlepszy program?

Najlepsze edytory:

  • PicsArts Photo Studio – aplikacja do przerabiania zdjęć, która ma aż 100 milionów pobrań oraz wysokie oceny. Bardzo często pojawia się aktualizacja, dzięki której nabywamy dodatkowe funkcje. PicsArts zapewnia nam m.in. tworzenie kolaży, liczne korekty, magiczne efekty typu pop sketch, rainbow. Dostępne są atrakcyjne maski nadające zdjęciu błysk lub promienie słońca. Edytor do prawdziwie artystycznych efektów.
  • Pomelo – ten program służący do edycji zdjęć jest bardzo prosty w obsłudze, oprócz podstawowych funkcji edytora posiada liczne filtry, które można dostosować do naszych potrzeb.
  • AirBrush – aplikacja do przerabiania zdjęć kierowana w szczególności dla kobiet. Dzięki temu programowi dodasz wspaniały filtr, również posiada funkcje make-up. Zlikwidujesz zmarszczki oraz trądzik. Wszystko, co potrzebne dla piękna w jednym miejscu.
  • Inne, polecane programy, wysoko oceniane: Snapseed – profesjonalne studio w Twoim telefonie, Pixlr – edytor z niesamowitymi efektami, Toolwiz Photos – dostrajanie, korekta dla prawdziwie kreatywnych fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Narzędzia do przyciągnięcia klientów

Wśród działań marketingowych, jakie podejmuje się w Internecie, bardzo skuteczne jest stosowanie tzw. landing pages. Czym one są ? To...

Zamknij