Dodaj zdjęcie Zobacz nagrody

O serwisie

Czym jest Foto Festiwal? To jedyne tego typu połączenie serwisu konkursowego, z informacyjnym. My, podobnie jak wiele dziesiątek innych fotografów w naszym kraju, mieliśmy dość otaczającej nas rutyny oraz tego, że za każdym razem musieliśmy przemierzać przez wiele różnych portali, bo na żadnym z nich nie mieliśmy wszystkiego tego, czego szukaliśmy.

I właśnie dla takich ludzi stworzono projekt o którym właśnie czytasz. A to, że dotarłeś do tego działu świadczy jedynie o tym, że nam się udało. Dziękujemy! Bo to właśnie między innymi dzięki Tobie!

Foto Festiwal to projekt zapoczątkowany już w 2010 roku. Proces przygotowania konkretnej oferty dla czytelników i fotografów był najbardziej wymagającym wyzwaniem z jakim spotkali się do tej pory autorzy (a jeden z nich przeszedł już przez ślub! ;-)), dlatego forma witryny, którą obserwujecie w tej chwili, to jeden z najbardziej przemyślanych i pewnych projektów z dziedziny fotografii. Zresztą o powadze i randze całego przedsięwzięcia niech świadczy chociażby to, że za przygotowanie szaty graficznej odpowiadało Studio Vision Trust, a za kwestie silnika Agencja Reklamowa Siedem, znana w Polsce chociażby z tworzenia kampanii dla Heyah.

Odpowiedź na zadane w pierwszym akapicie pytanie jest proste. Foto Festiwal to witryna na której fotografowie amatorzy oraz profesjonaliści mają okazję nie tylko pochwalić się swoimi pracami, wygrać jedną z licznych, przydatnych nagród, ale również wziąć udział w dziesiątkach dyskusji i dalej szkolić swoje zdolności, dzięki licznym artykułom i recenzjom.

Oficjalna data rozpoczęcia projektu to styczeń 2012 roku i radzimy tę datę zapamiętać, bo wierzymy, że ciężką pracą, zaangażowaniem i pasją uda nam się zdobyć Wasze serca. Jeśli bowiem istnieją jeszcze w Polsce projekty, które tworzone są z miłością do tego co się robi, to trafiliście najlepiej, jak to było możliwe.


Najnowsza Aktywność:

John McKay dodał komentarz do zdjęcia Liliana
Paul Wranka dodał/a komentarz do zdjęcia Liliana
Paul Wranka dodał/a swoją ocenę do zdjęcia Liliana
Paul Wranka dodał/a swoją ocenę do komentarza
Paul Wranka dodał/a swoją ocenę do zdjęcia ćwiczenia pożarnicze

Wszelkie prawa zastrzeżone
Foto-Festiwal 2011r.

Realizacja: Siedem.pl
MainPage designed by VisionTrust