Dodaj zdjęcie Zobacz nagrody

Wymiary zdjęć

Jakie wymiary (i jaki format?) powinno mieć Wasze dzieło? Cóż, poszliśmy Wam z tym na rękę. Czemu? Otóż nasz system właściwie wszystko zrobi za Was, macie skupić się więc tylko na tym, co najważniejsze - na zdjęciu.

Nasz system zweryfikuje wielkość zdjęcia automatycznie oraz dostosuje je do ram naszego serwisu. Oczywiście jednak wrzucenie pracy o rozmiarach 5000x5000 nie jest możliwe. Prosimy mieć na uwadze, że serwer przy fotografiach, których rozmiar przekracza 1MB, może się "wysypać" (wyskakuje wtedy biały ekran, a procedurę dodawania zdjęcia trzeba powtarzać). Starajmy się więc nie wrzucać zdjęć w swoich maksymalnych rozmiarach.

Jak widzicie, wielkość zdjęc jest u nas różna (w zależności od umieszczenia poziomego lub pionowego), większość jednak fotografii jest skalowanych do rozmiaru zbliżonego do 650x487. Zawsze będą to jednak wymiary NIE niszczące parametrów wysłanej pracy. Możecie więc być spokojni.

PODPOWIEDŹ: Najlepiej zmniejszać zdjęcia do rozmiarów, które pozwalaja je zapisać w wadze nie większej niż 500kB. Prosimy pamiętać, że na naszej stronie, Wasze zdjęcia i tak są zmniejszane, stąd nie ma sensu zamieszcząc pełnorozmiarowych prac.

Jeśli nie posiadacie programów, które pomogłyby zmniejszyć owe Prace, prosimy o przesłanie ich na nasz adres e-mail. Chętnie pomożemy i odeślemy zdjęcia w odpowiednim rozmiarze. Naturalnie, całkowicie bez żadnych opłat :)


Najnowsza Aktywność:

John McKay dodał komentarz do zdjęcia Liliana
Paul Wranka dodał/a komentarz do zdjęcia Liliana
Paul Wranka dodał/a swoją ocenę do zdjęcia Liliana
Paul Wranka dodał/a swoją ocenę do komentarza
Paul Wranka dodał/a swoją ocenę do zdjęcia ćwiczenia pożarnicze

Wszelkie prawa zastrzeżone
Foto-Festiwal 2011r.

Realizacja: Siedem.pl
MainPage designed by VisionTrust