Poznajmy najlepsze narzędzia SEO 2017/2018

Poznajmy najlepsze narzędzia SEO 2017/2018

Rynek seo zmienia się coraz bardziej, a wynika to przede wszystkim z rozwoju, do którego dochodzi w temacie pozycjonowania stron internetowych. Właśnie nim są zainteresowani niemalże wszyscy właściciele pewnych stron firmowych, sklepów internetowych, serwisów i wielu innych witryn. Chcą przecież zadbać o to, aby ich strona www cieszyła się jak największą popularnością. Aby jednak móc skutecznie pozycjonować swoją stronę, potrzebujemy do tego odpowiednie narzędzia seo. Dzięki nim przecież uda się nam każdego miesiąca zadbać o działania, które zmierzają ku poprawieniu pozycji naszej strony w wyszukiwarce google. Jakie to narzędzia?

Lista najlepszych narzędzi SEO

W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się takiemu narzędziu seo, jak planer słów kluczowych. Narzędzie to jest dostępne dzięki firmie google, gdy zalogujemy się na konto google adwords. Pozwala ono na wyszukanie nam najlepszych słów kluczowych do pozycjonowania, dla wybranej strony i branży, w której chcemy się wysilać. Przedstawia nam dokładne statystyki. Dzięki nim widzimy, jak często są klikane poszczególne słowa kluczowe do przeglądarki google. Dostrzegamy również, jaka konkurencja pojawia się na rynku. Przez to o wiele łatwiej jest nam wyszukać long tail words, czyli dłuższe słowa kluczowe, które cieszą się niższą konkurencją. Pozycjonowanie się na takie słowa okazuje się łatwiejsze i dodatkowo szybciej przynosi wspaniałe rezultaty.

Zaplecza SEO

Drugie narzędzie seo, które warto uzyskać to przede wszystkim skuteczne zaplecze seo. W nim udaje się nam publikować odpowiednie treści, dzięki którym zwiększamy wartość pewnych stron internetowych. Takie artykuły umieszczamy regularnie i dbamy, aby również i w nich pojawiły się odpowiednie słowa kluczowe, które zostały wcześniej przez nas przygotowane. Takim zapleczem może okazać się kilka blogów, serwisów i jeszcze inne strony. Nie wszystkie muszą być dostępne publiczne. Pewne z nich są tylko dostępne dla wyszukiwarek internetowych. Warto jednak zawsze posiadać takie zaplecze i dbać o jego rozbudowywanie.

Cenne jest również narzędzie do sprawdzania pozycji strony na wybrane słowa kluczowe. Występują zarówno wersje darmowe, jak i płatne. Dobrze byłoby wybrać takie, które spełnia nasze potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fotografia High Dynamic Range

Skrót HDR oznacza nazwę High Dynamic Rage. Jest to określenie techniki przygotowywania fotografii, dzięki której odtwarzać można elementy o skrajnie...

Zamknij