Reptilianie i szaraki, czyli o co w tym wszystkim chodzi

Reptilianie i szaraki, czyli o co w tym wszystkim chodzi

Zatwardziali miłośnicy tematyki SiFi z pewnością mogą pochwalić się rozległą wiedzą dotyczącą rozmaitych istot, których w rzeczywistym świecie nigdy nie spotkamy. Ci, których ta tematyka zainteresowała stosunkowo niedawno mogą mieć jeszcze braki w wiedzy. Dlatego dzisiaj skoncentrujemy się na reptilianach.

Kim są reptilianie?

Określa się ich również mianem saurianów, istot gadzich oraz jaszczuroludzi. Ma to być rasa gadów humanoidalnych, które na ogół cechuje wysoki poziom inteliegencji. Ich wygląd do złudzenia przypomina ludzi. Reptilianie są bohaterami książek i filmów z gatunku fantasy. Spotkać można również wiele teorii, według których reptilianie istnieją naprawdę. I tak ciekawostką jest fakt, że jedna z nich mówi iż królowa Elżbieta II oraz stojący na czele amerykańskiego społeczeństwa prezydenci są właśnie reptilianami.

Jak wygląda reptilianin?

Reptilianie to istoty charakteryzujące się znacznym wzrostem. Istotnie przekracza on wzrost człowieka i może dochodzić nawet do prawie dwóch i pół metra. Typowe są również mocno rozwinięte mięśnie i skóra, na której znajdują się łuski. Czaszka ma kształt stożka, a uszy są bardzo małe bądź nie ma ich wcale. Palce są trójpalczasne. Nierzadko można dostrzec na nich pazury.

Umiejętności

Przypisuje się im bardzo różne zdolności. Do tych pojawiających się najczęściej zalicza się zmiennokształtność. Oznacza to, że reptilianin jest w stanie przyjąć wygląd dowolnie wybranego przez siebie człowieka. To właśnie z tego powodu istoty te mogą bez żadnych problemów inwigilować ludzkość. Nauka tych istotnych jest o wiele bardziej rozwinięta niż nauka ludzka. Bardzo często komunikują się za pomocą ultradźwięków i wykazują nadludzką siłę.

Reptilianie i szaraki to interesujące istoty, których bez wątpienia można poświęcić jeszcze więcej uwagi. My przedstawiliśmy jedynie zarys pozwalający początkującym miłośnikom tematyki fantasy zorientować się z czym (albo może z kim) mają do czynienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzieci Indygo – dzieci ze zdolnościami paranormalnymi?

Człowiek od zarania dziejów doszukuje się nadprzyrodzonych zdolności u siebie lub u innych. Z jednej strony wynika to z tego,...

Zamknij