Dodaj zdjęcie Zobacz nagrody

Najnowsze zdjęcie

Sponsorzy edycji

Albumy i fotoakcesoria dla fotografów R


Torby fotograficzne i akcesoria R


Portal oraz sklep fotograficzny R


Zdjęcia przez internet R


Albumy fotograficzne R


GP BatteriesAnkieta

Która kategoria konkursowa interesuje Was najbardziej?

 • Wschód/Zachód
 • Pory roku
 • Dzieci
 • Architektura/Zabytki
 • Przyroda
 • Krajobrazy
 • Portret
 • Makro
 • Czarno-białe
 • Sport/Reportaż/Wydarzenie
 • Ptaki
 • Zwierzęta
 • Wszystkie równie mocno!

Aktualności: Kategoria główna

Już oficjalnie. Ruszyła 10. edycja konkursu!

2015-04-13 10:58
Administrator Serwisu
Ilość wyświetleń: 1862

Zgodnie z zapowiedziami pragniemy poinformować o starcie 10 edycji konkursu fotograficznego Foto-Festiwal.pl. To jubileuszowe wydarzenie trwać będzie przez najbliższe trzy miesiące. Zmagać się będzie można w dwunastu różnych kategoriach, kolejno są to: Wschód/Zachód, Pory Roku, Dzieci, Architektura/Zabytki, Przyroda, Krajobrazy, Portret, Makro, Czarno-Białe, Sport/Reportaż/Wydarzenie, Ptaki i Zwierzęta.

Rywalizujemy nie tylko o tytuł Mistrza Fotografii, ale również o cenne nagrody, ufundowane przez sponsorów głównych, marki EPSON oraz Alstor, ale także przez patronów wydarzenia: FotoKoszyk.pl, thinkTANK, Kadrzasada, Fotopakiety, Albumyfoto.pl, GP Batteries oraz Studio Huśtawka. Łączna wartość wszystkich wyróżnień przekroczy 6 000 PLN. Do najlepszego z naszych fotografów trafi EPSON L850. To pierwsza wielofunkcyjna drukarka sześciokolorowa z systemem stałego zasilania w atrament i ekranem LCD, która bez podłączania do komputera zapewnia tanie drukowanie zdjęć w formacie A4.

Oto co do powiedzenia o sponsoringu jubileuszowej edycji konkursu miała Ewa Pytlak, Marketing Coordinator EPSON w Polsce: - „Decyzja o zaangażowaniu Epson w Foto Festiwal była dla nas oczywista, gdyż poza satysfakcją ze wspierania i inspiracji młodych fotografów z Polski, doskonale wpisuje się w szeroko pojętą politykę firmy. Epson od lat nie ogranicza się tylko do zapewniania najwyższych technologii i urządzeń do druku, w tym szczególnie druku fotograficznego, ale także aktywnie uczestniczy w życiu społeczności pasjonatów i artystów obiektywu. Świetnym przykładem jest np. wdrożenie programu Digigraphie będącego ekosystemem rozwiązań sprzętowych, programowych i autoryzacyjnych do tworzenia świetnie wyglądających, odpornych na upływ czasu, a co najważniejsze w 100% powtarzalnych odbitek ekspozycyjnych.

Jestem przekonana, że w gronie uczestników konkursu są osoby, których prace już za kilka lat podziwiać będziemy w albumach i salach wystawowych. Wspierając ich talent, już dziś chcemy nagrodzić je  wyposażonymi w system ITS drukarkami L850 i L800, które zapewniają wysoką jakość zdjęć drukowanych w domu, w cenie znacznie niższej niż odbitki z fotolabów.”„Decyzja o zaangażowaniu Epson w Foto Festiwal była dla nas oczywista, gdyż poza satysfakcji ze wspierania i inspiracji młodych fotografów z Polski, doskonale wpisuje się w szeroko pojętą politykę firmy. Epson od lat nie ogranicza się tylko do zapewniania najwyższych technologii i urządzeń do druku, w tym szczególnie druku fotograficznego, ale także aktywnie uczestniczy w życiu społeczności pasjonatów i artystów obiektywu. Świetnym przykładem jest np. wdrożenie programu Digigraphie będącego ekosystemem rozwiązań sprzętowych, programowych i autoryzacyjnych do tworzenia świetnie wyglądających, odpornych na upływ czasu, a co najważniejsze w 100% powtarzalnych odbitek ekspozycyjnych.

Jestem przekonana, że w gronie uczestników konkursu są osoby, których prace już za kilka lat podziwiać będziemy w albumach i salach wystawowych. Wspierając ich talent, już dziś chcemy nagrodzić je  wyposażonymi w system ITS drukarkami L850 i L800, które zapewniają wysoką jakość zdjęć drukowanych w domu, w cenie znacznie niższej niż odbitki z fotolabów.”

SPIS NAGRÓD:

KONKURS GŁÓWNY

 • 1 miejsce: Drukarka EPSON L850, Pamięć USB G-Technology, Torebki Datacolor
 • 2 miejsce: Drukarka EPSON L800, Pamięć USB G-Technology, Torebki Datacolor
 • 3 miejsce: Kalibrator Datacolor Spyder4PRO, Pamięć USB G-Technology, Torebki Datacolor

ZWYCIĘZCY KATEGORII

 • 1 miejsca: Pamięć USB G-Technology

Pragniemy zaznaczyć, że pula nagród rozłożona będzie dodatkowo na specjalne wydarzenia dodatkowe, w których wygrać będzie można również udział w niezwykle prestiżowych warsztatach Camera Adventure, wzornik SpyderCHCKR, pamięci USB G-Technology, drukarkę EPSON L350.

Konkurs potrwa od 13 kwietnia aż do 13 lipca 2015 roku. W tym czasie zapraszamy do udziału, dyskusji i wszelkich propozycji. Życzymy Wam powodzenia.

powrót

Komentarze


2015-04-13 20:02
0

Zaczynamy! Musze poprzeglądać swoje prace.

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz, musi się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.


Najnowsza Aktywność:

Krzysiek B dodał komentarz do zdjęcia strażnik złotej drogi
Katarzyna Truszyńska dodała swoją ocenę do zdjęcia strażnik złotej drogi
Katarzyna Truszyńska dodała komentarz do zdjęcia strażnik złotej drogi
Katarzyna Truszyńska dodała swoją ocenę do zdjęcia Dradon

Najaktywniejsi użytkownicy w ostanim miesiącu

1. marcin m

Wszelkie prawa zastrzeżone
Foto-Festiwal 2011r.

Realizacja: Siedem.pl
MainPage designed by VisionTrust