Dodaj zdjęcie Zobacz nagrody

Najnowsze zdjęcie

Główni sponsorzy


Sponsorzy edycji

Albumy i fotoakcesoria dla fotografów R


Sklep foto i wideo R


Studio Huśtawka R


Zdjęcia przez internet R


GP BatteriesAktualności: Kategoria główna

Oto 3 najlepsze prace 12 edycji Foto-Festiwal.pl

2016-07-09 09:16
Administrator Serwisu
Ilość wyświetleń: 1593

Czas zakończyć zmagania w XII edycji konkursu Foto-Festiwal.pl. Przedstawiamy trójkę autorów, których prace urzekły ekipę jurorów najbardziej, tym samym zdobywając u nich w ogólnym rankingu najwięcej punktów. Przypomnimy, że o najcenniejsze nagrody walczyły tylko te fotografie, które zwyciężyły uprzednio w swoich kategoriach, było ich więc aż dwanaście.

 

I miejsce -  "Rogacza sen" -  Grzegorz Matla
II miejsce - "Oko w oko." -  Paweł Bożek
III miejsce -  "Jurajskie polany" - Arkadiusz Makowski

I miejsce -  "Rogacza sen" -  Grzegorz Matla

II miejsce - "Oko w oko." -  Paweł Bożek

III miejsce -  "Jurajskie polany" - Arkadiusz Makowski

 

Wszystkim nagrodzonym oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 

Nagrody zostaną wysłane najpóźniej 14 dni od daty ogłoszenia wyników. Przypominamy, że zwycięzcy kategorii zobowiązani są w ciągu 14 dni od daty podania wyników potwierdzić drogą mailową ([email protected]) adres do wysyłki nagród. Prosimy podawać także nr. tel. W przypadku niedotrzymania tego terminu nagroda zostanie anulowana.

Prosimy pamiętać aby nie dodawać zdjęć w przerwie między edycjami. Niebawem baza danych zostanie wyczyszczona i wszystkie pliki zostaną usunięte.

Partnerami oraz sponsorami 12 edycji konkursu byli: GP Batteries, Fotopakiety.pl, Fotokoszyk.pl, Foton Accessories, Studio Huśtawka oraz portal Kadrzasada.pl

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udzielone wsparcie.

powrót

Komentarze


2016-07-10 17:06
0

Dziękuję bardzo.
2016-07-10 17:26
0

Gratulacje dla kolegów z podium :)
2016-07-10 20:49
0

Moje gratulacje dla trójki.
2016-07-11 16:19
1

Witam
Bardzo bym chciała, aby Szanowne Jury uzasadniło swój wybór. Chociaż kilka słów, dlaczego właśnie te fotografie, a nie inne zasłużyły na najwyższe Wasze oceny.
Miałam innych faworytów. Niestety nie zostały zauważone i nie wybrane przez Jury w swoich kategoriach. Możemy mieć inne patrzenie na fotografię, ale uważam, że kilka słów wyjaśnienia się należy.
Pozdrawiam Barbara Nycz
2016-07-13 00:24
0

Hm... "Rogacza sen" to przy pozostałych prezentacjach oryginalne zdjęcie. Jaszczurka brała udział już w kilku edycjach - być może z innego profilu, Pan na motorze podobnie... - uczestnicy przez 3 miesiące dodają różne zdjęcia po to, aby na końcu wybrać stare w innych ujęciach?
2016-07-13 23:21
0

Witam serdecznie.
Zdaję sobie sprawę,że nie wszystkim musi się podobać moja praca foto( Rogacza sen)Nie mam parcia na nagrody itp,skoro Jury wybrało tak,a nie inaczej,to zawsze można mieć takie czy inne zdanie.Jeśli Ci bardzo na tych nagrodach Basiu zależy,to mogę Ci je wysłać i po problemie.
Staram się czerpać przyjemność z robienia zdjęć i obcowanie w naturze,sprawia mi sporą frajdę i przyjemność.Barbaro,a wedle Ciebie,jakie prace,mogłyby zastąpić,te które wybrało Jury?
2016-07-15 10:44
0

Przykro mi Grzegorzu, że nie potrafisz małego polskiego tekstu przeczytać ze zrozumieniem. Z Twojej strony to co napisałeś jest nietaktowne bo ja nic nie pisałam o nagrodach...
Twoja praca jest dobra, ładnie ukazująca rogacza w świetle poranka, ale nie rzuca na kolana, pozostałe też, tym bardziej, że już były w poprzednich edycjach
Jesli chcesz wiedzieć jakie zdjęcie widziałabym na podium to między innymi to, które ostatnio oceniłeś " Niebiański wiatr wieje między uszami konia". Są jeszcze inne piękne z klimatem wręcz bajkowe fotografie, które widza zatrzymują na dłużej...ale nie ma sensu ich wymieniać bo jest już po konkursie.
Pozdrawiam.
2016-07-15 21:00
1

Barbara Nycz być może Ciebie nie rzucają te prace na kolana,ale jury widziało to inaczej. Wypowiem się w sprawie swojego motocrossowego ujęcia.Ja rozumiem,ze motocross to kategoria niszowa a kwiatki,owady makro oraz krajobrazy są bardziej mile widziane.Ale jeśli chodzi o Twoje stwierdzenie,że już takie były to jesteś w wielkim błędzie :) Po prostu nie potrafisz dostrzec różnicy,dla Ciebie każdy "motor" będzie taki sam.Trzeba umieć czytać zdjęcia,nie każdemu jest to dane.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz, musi się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.


Najnowsza Aktywność:

Angelika Nowak dodała zdjęcie pure joy
Grzegorz Matla dodał swoją ocenę do zdjęcia Czekając na słońce
Grzegorz Matla dodał swoją ocenę do zdjęcia Żołna
Grzegorz Matla dodał zdjęcie Odlotowy kur
Agnieszka Saladra-Pacek dodała zdjęcie Carmen

Najaktywniejsi użytkownicy w ostanim miesiącu

Wszelkie prawa zastrzeżone
Foto-Festiwal 2011r.

Realizacja: Siedem.pl
MainPage designed by VisionTrust