Dodaj zdjęcie Zobacz nagrody

Najnowsze zdjęcie

Główni sponsorzy


Sponsorzy edycji

Albumy i fotoakcesoria dla fotografów R


Sklep foto i wideo R


Studio Huśtawka R


Zdjęcia przez internet R


GP BatteriesNasze FAQ

FAQ to naturalnie nasz wewnętrzny poradnik, w którym postaramy się odpowiedzieć na pytania, które naszym zdaniem będą padać najczęściej. Poniżej pełny ich spis, zachęcamy również do kontaktu mailowego, jeśli uważacie, że powinny znaleźć się w nim kolejne, nowe zapisy. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie, pamiętajcie, że całość tworzona jest tylko i wyłącznie dla Was, to Wy jesteście tu najważniejsi!

1.       Jak się zarejestrować?

Nie ma nic prostszego. Wystarczy udać się na górę strony i kliknąć przycisk „Zarejestruj się”. Procedura rejestracyjna wymaga jedynie wypełnienia podstawowych danych odróżniających nas od innych użytkowników, oraz botów.

2.       Czy coś za to płacę?

  Absolutnie nie. Rejestracja na Foto Festiwal, jak również posiadanie konta od dnia jego powstania, aż po wsze czasy, jest całkowicie darmowe i podmiot Foto Festiwal nigdy takich opłat nie wprowadzi.

  3.       Czy w razie czego mogę usunąć swoje konto?

   Naturalnie. Zrobimy to z bólem serca, ale jeśli taka będzie decyzja, wystarczy wysłać maila z prośbą i uzasadnieniem na jeden z adresów wymienionych w dziale kontakt. Konto zostanie usunięte w ciągu 24 godzin (w dni robocze).

   4.       Czy mogę zmienić swoje hasło? Zapomniałem hasła.

    Naturalnie. Wystarczy wejść do swojego profilu i ustalić nowe hasło. W razie gdyby jednak hasło, bądź login, zaginął gdzieś w pamięci należy skorzystać z opcji „Przypomnij hasło” dostępnej na stronie logowania.

    5.       Jak wysłać zdjęcie?

     Aby wysłać zdjęcie na serwis Foto Festiwal należy w pierwszej kolejności wybrać przycisk "Dodaj zdjęcie!", widoczny u góry naszej witryny. Później kolejno wybieramy nazwę, kategorię zdjęciową, po czym wybieramy "dalej". Następnie opisujemy naszą fotografię oraz (nie jest to konieczne) sprzęt, z którego korzystaliśmy przy jej wykonaniu. Wybieramy z dysku HDD interesujące nas zdjęcie i ponownie wybieramy dalej. Późniejsza procedura opiera się już bezpośrednio na płatności oraz wstukaniu kodu sms, który otrzymamy.

     6.       Czy wysyłanie zdjęć jest płatne?

      Tak. Koszt każdego wysłanego zdjęcia to 3PLN (3PLN + vat, łącznie 3,66). Jest to opłata jednorazowa, która gwarantuje umieszczenie zdjęcia na witrynie Foto Festiwal oraz automatycznie włącza autora i zdjęcie do udziału w konkursie głównym i pobocznym, w zależności od kategorii zdjęcia i przedsięwzięcia, opisanego przez organizatora.

      7.       Jaką mam gwarancję bezpieczeństwa?

       Foto Festiwal działa na zasadzie współpracy z serwisem Just Pay (Avantis Spółka Akcyjna). Obie strony wiąże umowa dająca 100% gwarancji bezpieczeństwa, jak również jest gwarantem supportu w razie wszelkich problemów realizacyjnych.

       8.       Które zdjęcie wygra konkurs?

        Konkurs główny, oraz konkurs kategorii rozwiązany jest pod koniec każdej edycji konkursowej. O zwycięzcach decyduje specjalnie wyselekcjonowane grono jurorów.

        Konkurs główny – Do finału trafiają zwycięzcy wzystkich kategorii konkursowych w danej edycji.

        Konkurs kategorii – Wygrywa zdjęcie wybrane z grona wszystkich zgłoszonych, które w drużynie jurorów zbierze największą liczbę głosów.

        9.       Czy głosujący też wygrywa?

         Jest to kwestia, którą aktywnie rozważamy, aby w przyszłości nagradzać również czytelników i jurorów.

         10.   Czy mogę dodać obojętnie jakie zdjęcie?

          Absolutnie! Każdy użytkownik zobowiązany jest do wysyłanie jedynie swoich autorskich dzieł, dlatego też przed wysłaniem zdjęcia prosimy o potwierdzenie autorstwa wysłanej pracy. Użytkownik robi to, akceptując regulamin Foto-Festiwal.

          11.   Ile zdjęć mogę dodać?

           Nie mamy żadnych ograniczeń, a im więcej dobrych zdjęć, tym większa szansa na końcowy sukces.

           12.   Ile trwa edycja konkursowa?

            Każda edycja konkursowa ma inny okres funkcjonowania. O konkretnych konkursach informujemy bezpośrednio w newsach, widzianych przez naszych czytelników w dziale "Aktualności".

            13.   Jaki jest maksymalny rozmiar dodawanego zdjęcia?

            System zmniejsza Wasze zdjęcia automatycznie, starajcie się jednak, aby ich rozmiar nie przekraczał jednego mega. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w zakładcę "Wymiary zdjęć" dostępnej w stopce naszej strony.


            Najnowsza Aktywność:

            Grzegorz Matla dodał swoją ocenę do zdjęcia Czekając na słońce
            Grzegorz Matla dodał swoją ocenę do zdjęcia Żołna
            Grzegorz Matla dodał zdjęcie Odlotowy kur
            Agnieszka Saladra-Pacek dodała zdjęcie Carmen
            Agnieszka Saladra-Pacek dodała zdjęcie Carmen

            Najaktywniejsi użytkownicy w ostanim miesiącu

            Wszelkie prawa zastrzeżone
            Foto-Festiwal 2011r.

            Realizacja: Siedem.pl
            MainPage designed by VisionTrust