TFP

TFP

Aby wykonać piękne i niepowtarzalne zdjęcia, nie wystarczy tylko zacięcie i odpowiednie podejście ze strony osoby fotografowanej. Ważne jest również to, aby osoba, która profesjonalnie wykonuje zdjęcia miała z tego tytułu należyte profity. Metodą, która jest rozwiązaniem dobrym dla obu stron są tak zwane sesje tfp, co oznacza mniej więcej tyle, co sesja zdjęciowa niosąca korzyści zarówno dla fotografa, jak i osoby fotografowanej.

Czym jest tfp?

Tfp w angielskim tłumaczeniu to time for print. Jest to pewien ze sposobów wykonywania zdjęć, który niesie korzyści zarówno dla osoby fotografowanej jak i tej, która będzie wykonywać zdjęcia. Jest to rozwiązanie, które satysfakcjonuje obie strony i jest szczególnie dobrą alternatywą dla osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografowaniem i chcą nabyć doświadczenia oraz dla tych z nas, którzy występują w roli osoby pozującej i chcą oswoić się przed kamerą i mieć zdjęcia, które mogą umieścić w portfolio. Pozwala to przede wszystkim na rozwijanie się talentów wśród osób nie mających możliwości finansowych lub odpowiedniego doświadczenia, niezbędnego do prowadzenia profesjonalnych sesji i dają jednocześnie szanse młodym początkującym modelom i modelkom, którzy swoją przyszłość wiążą ze sferą zdjęciową.

Gdzie szukać sesji tfp?

Mimo, że Internet jest dość szerokim medium, niektórzy z nas nie wiedzą, gdzie sięgnąć po możliwość przystąpienia do tego typu sesji. Ogłoszenia dotyczące sesji, przynoszących korzyści zarówno dla fotografa, jak i osoby fotografowanej znajdziemy przede wszystkim na portalach społecznościowych typu Facebook. Istnieje bowiem wiele grup i forów, które zrzeszają osoby chcące rozpocząć tego typu współpracę. Tak naprawdę każdy z nas może spróbować swoich sił i czy ze strony fotografa, czy ze strony osoby pozującej przystąpić do tego typu zlecenia. Sesje tfp to nie tylko szansa poznania interesujących osób ale przede wszystkim szeroko pojmowana możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poznania różnych technik wykonywania fotografii i pozowania do zdjęć, które pomoże nam w otwarciu się na zupełnie nowe znajomości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Warte uwagi kampanie promujące historie Polski

Funkcjonowanie wspólnoty kulturowej wymaga minimum podstawowej znajomości historii swojego kraju i chęci dzielenia się z nią innymi państwami. Z tego...

Zamknij